Twój koszyk

1 Miesiąc Abonament

$9,90 ($9,90 / miesiąc) przez 1 miesiące zawiera wszystkie funkcje, bezpłatne aktualizacje oprogramowania, bezpłatną pomoc techniczną i nowe filtry artystyczne.

3 Miesiąc Abonament

$25 ($8,33 / miesiąc) przez 3 miesiące zawiera wszystkie funkcje, bezpłatne aktualizacje oprogramowania, bezpłatną pomoc techniczną i nowe filtry artystyczne.

1 rok Abonament

$80 ($6,66 / miesiąc) przez 12 miesiące zawiera wszystkie funkcje, bezpłatne aktualizacje oprogramowania, bezpłatną pomoc techniczną i nowe filtry artystyczne.

Jednorazowy zakup

$129 ($0 / miesiąc) jednorazowa płatność obejmuje wszystkie funkcje, bezpłatne aktualizacje oprogramowania dla mniejszych wersji, bezpłatną pomoc techniczną i nowe filtry artystyczne.

Softwarebox

Metody płatności

american-express support american-express support american-express support american-express support

Wprowadź adres e-mail:

Wybierz Plan Użytkowania:
Wprowadź kod kuponu (opcjonalnie):

Jeśli masz kod kuponu. Włóż go tutaj.

Całkowita kwota bez rabatów. Rabaty zostaną zastosowane w momencie zakupu.

Wypróbowany i przetestowany

Uwielbiam to! Jedna z zaledwie 2 takich aplikacji, które znalazłem, pozwala na wykorzystanie oryginalnych kolorów przetwarzanego zdjęcia. To ogromny plus. Kupiłem wersję premium w bardzo niskiej cenie, a używam jej od tygodni. Podczas bardzo intensywnego korzystania z niej od czasu do czasu siła się zamyka, ale ponowne otwarcie aplikacji to naprawia i jesteś gotowy do pracy. Żadna reklama nie jest genialna, też.

Maija Bradford

Niesamowita aplikacja, tak wiele opcji! Rzadko wydaję pieniądze na IAP's, ale nie mogłem przekazać wersji premium. Dodatkowe funkcje są warte swojej ceny. Wysokiej rozdzielczości style, nowe style premium (w sumie 63 style), usuwanie reklam, usuwanie znaków wodnych i możliwość zachowania oryginalnych kolorów. Już świetna aplikacja jest jeszcze lepsza. :)

Samuel Irvin

SZUKASZ WIĘCEJ PUNKTÓW KONTAKTOWYCH?