O nas

Deep Art Effects wykorzystuje sztuczną inteligencję do analizy i interpretacji stylu dzieła sztuki. Interpretacja ta pozwala na przeniesienie i zastosowanie dowolnego stylu do danego zdjęcia.

Proste zdjęcia stają się niesamowitymi dziełami sztuki. Deep Art Effects inspiruje kreatywność i wyobraźnię: Jak Picasso lub Van Gogh namalowaliby mój obraz?

Jesteśmy ekspertami w transferze zdjęć i stylów wideo. Nasza firma specjalizuje się w wysokiej jakości oprogramowaniu konsumenckim i produktach opartych na głębokiej nauce i sztucznej inteligencji. Posiadamy najszybszą technologię transferu stylów z wysoką jakością wyników.

Ludzie na całym świecie wykorzystują naszą technologię do przekształcania obrazów w dzieła sztuki i kreatywnego wyrażania siebie.

Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami pod adresem
[email protected].

Partnerstwa

Możemy dostarczyć filtry marki w ramach naszych aplikacji mobilnych. Możliwe jest również wyświetlanie niestandardowych reklam dla każdego języka. Użyj naszego API, aby przekształcić obrazy w dzieła sztuki na pulpicie, w sieci lub w aplikacji mobilnej.
Odwiedź Nasz Portal Deweloperski tutaj

Prasa

"The best AI filters for images on Instagram"

t3n – digital pioneers

25. grudnia 2022

"Top AI Tools to Boost Your Efficiency"

Influencer Marketing Hub

9. listopada 2022


"Od rolki z kamerą do płótna"

The New York Times

5. grudnia 2019